مشاوره برنامه‌ای

در اين شيــوه مشاور نقش توصيه کننـــده ، برنامــه ريز و ناظر را بر عهـــده دارد و بر اساس شناخت عميقــي که درون و بيــرون شرکت مشتـری کسب نموده است براي رفـع مشکـلات آن شرکت برنامه ريزی نمـوده و به مديران آن شرکت در زمينــه اجرای آن برنا مه توصيه های لازم را ارائه داده و خود بر اجرای برنامه نظارت مي نمايد

مشاوره پروژه‌ای

چگونه میتوان مشاور خوب انتخاب کرد؟

 نياز شرکت ها به خدمات مشاوره ای يکـــسان نيست و هر شرکتي بنا بر عواملي چون نوع مشکل ، نوع کسب و کار ، اندازه و مرحله رشد ، موقعيت در بازار و غيره نيازهای متفاوتي به مشاوره دارد و ما به همین دلیل خدمات مشاوره خود را به دو صورت زیر ارائه میدهیم.

در اين شيوه برنامه های مشاوره ای خود را در چهارچوب پروژه های اجرایي با زمانبندی مشخص اجرا مي نمايند. در اين شيوه مشاوران اين شــرکت علاوه بر نقش راهنما و برنامه ريز، نقش اجرا را نيز بر عهده داشته و در واقع به صورت يک پيمانکار مسئوليت اجرای برنامه های تدوين شــده را  بر عهده مي گيرد. اين شيوه برای حل مشکلات و نيازهای شرکت های بزرگ در مواردی مانند راه اندازی يک شرکت جديد، اصلاح ساختار و عمليات شرکتهای بزرگ فعلي و توسعه عمليات بازاريابي آنها يا راه اندازی برنامه توليد و فروش محصولات جديد در مقياس بزرگ مناسب است.

بسیـــار خرسندیم که میتـوانیم با استفاده از سالیان متمادی تجربه و استفاده از تیمهای کاری حرفه ای خدمات لازم مشــاوره ای را به شرکتهایی که تصمیــم به تشکیل؛ تغییر و یا بهبود کسب وکار خود دارند ارایه کنیم. افتخار داریم در اراِیه موضوعات ذیل در کنار شما باشیم​​​​​​​:

ارائه دهنده انواع فرمولاسیون شیمیایی ، شوینده ، آرایشی و بهداشتی​​​​​​​

با وسایل و ابزارهای ساده قابل اجرا باشد​​​​​​​

​بروز باشد

توجیه اقتصادی داشته باشد

​​​​​​​مواد اولیه آن براحتی در دسترس باشد

قابل توسعه باشد

​​​​​​​ارائه مشاوره در امور فرمولاسیون و راه اندازی خط تولید

ارائه طرحهای توجیهی​​​​​​​

تجهیز آزمایشگاه​​​​​​​

معرفی فروشندگان​​​​​​​

ارائه فرمولاسیون بر اساس نتایج آنالیز نمونه مد نظر شما​​​​​​​

تامین کننده مواد اولیه و ملزومات​​​​​​​